Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna - to głownie poprawa wyglądu zębów. Współczesna stomatologia estetyczna to nie tylko rekonstruowanie braków zębów, zmiana ich kształtu czy zmiana ich koloru. Głównym wyzwaniem stomatologii estetycznej jest uzyskanie harmonii uśmiechu. Rozległy wachlarz dostępnych metod stomatologii estetycznej pozwala na zmianę np. barwy, kształu, położenia zębów. Warto zadbać o to aby zęby dodawały nam blasku, urody oraz zdrowia i służyły przez wiele lat.

W naszym gabinecie proponujemy zabiegi estetyczne:

Profesionalne wybielanie zębów.
Czyszczenie zębów: scaling,piaskowanie.
Korygowanie nieprawidłowościzębów:
- korony porcelanowe
- licówki porcelanowe i kompozytowe
- wkładykoronowo-korzeniowe ( kompozytowe i porcelanowe )
Biżuteria nazębna

Wybielanie zębów - polega na rozjaśnieniu plam i przebarwień w szkliwie. Jest najczęściej stosowanym zabiegiem w stomatologii estetycznej. Wybielanie zębów nie uszkadza szkliwa. Rozróżnia się dwa sposoby wybielania: domowe za pomocą plastikowych nakładek na zęby do stosowania w domu pod nadzorem stomatologa przez parę dni, lub gabinetowe za pomocą lampy w gabinecie stomatologicznym w ciągu jednej wizyty (ok 45min). Podczas profesjonalnego wybielania zmianom nie ulega struktura zębów, a jedynie ich kolor. Sam proces polega na rozkładzie aktywnego składnika żelu wybielającego, który wnika w szkliwo oraz zębinę skutecznie wybielając plamy. Przyczyn przebarwień na zębach jest wiele. Do najczęstszych należą zmiany spowodowane wiekiem, spożywaniem kawy, herbaty czy paleniem papierosów. To wszystko sprawia, że zęby mogą ciemnieć.

Biżuteria nazębna - to najnowsze osiągnięcie stomatologii estetycznej. Biżuteria nazębna to świetny sposób na zaakcentowanie swojego uśmiechu oraz dodania mu blasku. Ozdoby nazębne umieszczone na zębie w odpowiedni sposób podnoszą prestiż, dodają uroku i powodują, iż będziesz osobą wyróżniającą się wśród innych. Zabieg zakładania biżuterii nazębnej jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i odwracalny. W każdej chwili możemy swoją ozdobę wymienić na inną lub całkowicie ją ściągnąć, bez żadnej szkody dla zębów. Stosujemy różne elementy np. kamienie Swarovskiego które umieszczamy na zębach. Przyklejane są do powierzchni licowej zęba bez jej uszkadzania za pomocą klejów ortodontycznych lub odpowiednich, płynnych kompozytów. Ozdobny element naklejony na ząb może utrzymać się bardzo długo


Rejestracja

Rejestracji wizyt prosimy dokonywać pod numerem:

+48 509 684 018

w razie pytań mogą Państwo skorzystać także z formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Miła i fachowa obsługa, atrakcyjne ceny, komfortowa poczekalnia, nowoczesny sprzęt i dogodna lokalizacja oraz serdeczna atmosfera to tylko niektóre atuty naszego gabinetu.

Znieczulenia wykonywane są w naszym gabinecie w sposób komfortowy i bezbolesny z wykorzystaniem nowoczesnych technik komputerowych.

Rozumiemy, że każdy pacjent ma inne podejście do problemu leczenia stomatologicznego zarówno pod względem emocjonalnym, jak i finansowym, dlatego każdego pacjenta traktujemy indywidualnie.

Zapewniamy szeroki zakres usług dentystycznych zarówno dla osób dorosłych, starszych, jak i dzieci oraz młodzieży.

Nasi lekarze dokładnie wytłumaczą Państwu każdy etap leczenia i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Nieustannie dbamy o solidne wykoształcenie personelu - jesteśmy uczestnikami wielu ważnych kursów i szkoleń, które podnoszą nasze kwalifikacje zawodowe i pozwalają jak najlepiej troszczyć się o naszych pacjentów.